Siirry sisältöön

Ero sivun ”Pannuhuone:Battra” versioiden välillä

Mummilan wikistä
Ei muokkausyhteenvetoa
(8 välissä olevaa versiota samalta käyttäjältä ei näytetä)
Rivi 3: Rivi 3:
!Runko
!Runko
|[[Pannuhuone:HP Compaq 8200 Elite Ultra-slim|HP Compaq 8200 Elite Ultra-slim]]
|[[Pannuhuone:HP Compaq 8200 Elite Ultra-slim|HP Compaq 8200 Elite Ultra-slim]]
|-
!BIOS-versio
|J01 V02.29
|-
|-
!Suoritin
!Suoritin
Rivi 8: Rivi 11:
|-
|-
!Muisti
!Muisti
|4 Gt [[Pannuhuone:Elpida EBJ40UG8BBU0-GN-F|Elpida EBJ40UG8BBU0-GN-F]] + 2 Gt [[Pannuhuone:HP 572293-D88|HP 572293-D88]]
|2 x 8 Gt [[Pannuhuone:Doctor Memory LX8GDDR3LS1600|Doctor Memory LX8GDDR3LS1600]]
|-
|-
!Massamuisti
!Massamuisti
|1 Tt [[Pannuhuone:Western Digital Black WD10JPLX|Western Digital Black WD10JPLX]]
|
|-
* [[Pannuhuone:Deltaco RAM-34|Deltaco RAM-34]]
!Optinen asema
* 1 Tt [[Pannuhuone:Western Digital Black WD10JPLX|Western Digital Black WD10JPLX]]
|[[Pannuhuone:HP DVD A DS8A8SH|HP DVD A DS8A8SH]]
* 2 Tt [[Pannuhuone:Western Digital Blue WDBMYH0020BNC|Western Digital Blue WDBMYH0020BNC]]
|-
|-
!Virtalähde
!Virtalähde

Versio 7. huhtikuuta 2022 kello 09.33