Siirry sisältöön

Ero sivun ”Pannuhuone:Battra” versioiden välillä

Mummilan wikistä
Ei muokkausyhteenvetoa
Ei muokkausyhteenvetoa
(5 välissä olevaa versiota samalta käyttäjältä ei näytetä)
Rivi 5: Rivi 5:
|-
|-
!BIOS-versio
!BIOS-versio
|{{TODO}}
|J01 V02.29
|-
|-
!Suoritin
!Suoritin
Rivi 14: Rivi 14:
|-
|-
!Massamuisti
!Massamuisti
|1 Tt [[Pannuhuone:Western Digital Black WD10JPLX|Western Digital Black WD10JPLX]]
|
|-
* [[Pannuhuone:Deltaco RAM-34|Deltaco RAM-34]]
!Optinen asema
* 1 Tt [[Pannuhuone:Western Digital Black WD10JPLX|Western Digital Black WD10JPLX]]
|[[Pannuhuone:HP DVD A DS8A8SH|HP DVD A DS8A8SH]]
* 2 Tt [[Pannuhuone:Western Digital Blue WDBMYH0020BNC|Western Digital Blue WDBMYH0020BNC]]
|-
|-
!Virtalähde
!Virtalähde

Versio 7. huhtikuuta 2022 kello 09.33