Siirry sisältöön

Ero sivun ”Pannuhuone:Creative Labs Pebble V1” versioiden välillä

Mummilan wikistä
Ak: Uusi sivu: {| |- !Fyysiset ominaisuudet !Paino | * 345 g / oikea * 300 g / vasen |- ! !Mitat (K × L × S, mm) |114 × 113 × 116 |- ! !Värivaihtoehdot |musta, valkea |- !Liitännät !Ääni |3,5 mm kuulokeliitin 1,2 m johdolla |- ! !Virta |USB type-A 1,2 m johdolla |- !Ääniominaisuudet !Kaiutinkokoonpano |2.0 |- ! !Taajuusalue |100 Hz — 17 kHz |- ! !Teho |4,4 W |- ! !SNR |86 dB |- ! !Akkukesto |soittoaika 5,5 h, valmiustila 150 h |- !Käyttöliittymä !Kytkimet |virtakytkin |} ==...
 
Ei muokkausyhteenvetoa
 
(5 välissä olevaa versiota samalta käyttäjältä ei näytetä)
Rivi 2: Rivi 2:
|-
|-
!Fyysiset ominaisuudet
!Fyysiset ominaisuudet
!Paino
!Mitat (K × L × S, mm)
|
|114 × 113 × 116
* 345 g / oikea
* 300 g / vasen
|-
|-
!
!
!Mitat (K × L × S, mm)
!Paino (vasen / oikea, g)
|114 × 113 × 116
|300 / 345
|-
!
!Kaiutinten välijohdon pituus
|1,2 m
|-
|-
!
!
Rivi 26: Rivi 28:
!Kaiutinkokoonpano
!Kaiutinkokoonpano
|2.0
|2.0
|-
!
!Suuntaus
|kiinteä 45 °
|-
|-
!
!
Rivi 38: Rivi 44:
!SNR
!SNR
|86 dB
|86 dB
|-
!
!Akkukesto
|soittoaika 5,5 h, valmiustila 150 h
|-
|-
!Käyttöliittymä
!Käyttöliittymä

Nykyinen versio 23. elokuuta 2025 kello 15.55

Fyysiset ominaisuudet Mitat (K × L × S, mm) 114 × 113 × 116
Paino (vasen / oikea, g) 300 / 345
Kaiutinten välijohdon pituus 1,2 m
Värivaihtoehdot musta, valkea
Liitännät Ääni 3,5 mm kuulokeliitin 1,2 m johdolla
Virta USB type-A 1,2 m johdolla
Ääniominaisuudet Kaiutinkokoonpano 2.0
Suuntaus kiinteä 45 °
Taajuusalue 100 Hz — 17 kHz
Teho 4,4 W
SNR 86 dB
Käyttöliittymä Kytkimet virtakytkin

Aiheesta muualla