Siirry sisältöön

Ero sivun ”Pannuhuone:Ledlenser SEO7R” versioiden välillä

Mummilan wikistä
Ak: Uusi sivu: {| |- !Valo !LEDejä |1 |- ! !Valovirta |20–220 lm |- ! !Kantama |40–130 m |- !Virta !Akkutyyppi |3,7 V, 3,26 Wh polymeeri |- ! !Akkukesto |5–20 h |- !Suojaus |Vedenpitävyys... (tarkistuspistetallennus)
 
Ei muokkausyhteenvetoa
 
(5 välissä olevaa versiota samalta käyttäjältä ei näytetä)
Rivi 22: Rivi 22:
|-
|-
!Suojaus
!Suojaus
|Vedenpitävyys
!Vedenpitävyys
|IPX6
|IPX6
|-
|-
Rivi 32: Rivi 32:
!Halkaisija
!Halkaisija
|29 mm
|29 mm
|-
!
!
!Paino
!Paino
Rivi 38: Rivi 39:


== Aiheesta muualla ==
== Aiheesta muualla ==
* [https://www.ledlenser.com/uk/products/headlamps/seo-series/seo7r/ Led Lenser: SEO7R]
* [https://www.ledlenser.com/uk/products/headlamps/seo-series/seo7r/ Ledlenser: SEO7R]


[[Luokka:Pannuhuone]]
[[Luokka:Ledlenserin otsavalaisimet|SEO7R]]

Nykyinen versio 13. marraskuuta 2025 kello 14.11

Valo LEDejä 1
Valovirta 20–220 lm
Kantama 40–130 m
Virta Akkutyyppi 3,7 V, 3,26 Wh polymeeri
Akkukesto 5–20 h
Suojaus Vedenpitävyys IPX6
Mitat Pituus 158 mm
Halkaisija 29 mm
Paino 93 g

Aiheesta muualla