Siirry sisältöön

Ero sivun ”Pannuhuone:Iris Scan Book 3 Executive” versioiden välillä

Mummilan wikistä
Ak: Uusi sivu: {| |- !Mitat (L × S × K, mm) |{{TODO}} |- !Skannaustapa |Pyyhkäisy |- !Skannausalueen koko (L × P, mm) |217 × 1200 |- !Resoluutio |900 dpi |- !Näyttö |{{TODO}} |- !Liitäntä |USB 2.0 Type B |- !Sisäinen tallennus |mikro-SD-kortti, enint. 32 Gt |- !Virtalähde |4 × AAA alkaliparisto / USB-virta |} == Aiheesta muualla == *[https://www.canon.fi/store/iriscan-book-3-handheld-scanner/3853V994/ Canon: IRIScan Book 3 Handheld Scanner] Luokka:Skannerit
 
Ei muokkausyhteenvetoa
 
Rivi 1: Rivi 1:
{|
{|
|-
|-
!Mitat (L × S × K, mm)
!Mitat (L × S × K, cm)
|{{TODO}}
|25,7 × 2,6 × 3,1
|-
!Paino
|205 g
|-
|-
!Skannaustapa
!Skannaustapa
Rivi 9: Rivi 12:
!Skannausalueen koko (L × P, mm)
!Skannausalueen koko (L × P, mm)
|217 × 1200
|217 × 1200
|-
!Kuvakennon tyyppi
|värillinen kontakti A4
|-
!Kuvakennon leveys
|217 mm
|-
|-
!Resoluutio
!Resoluutio
Rivi 16: Rivi 25:
|{{TODO}}
|{{TODO}}
|-
|-
!Liitäntä
!USB-liitäntä
|USB 2.0 Type B
|USB 2.0 Type B
|-
!WiFi-siirtonopeus
|2,5 sekuntia/A4
|-
|-
!Sisäinen tallennus
!Sisäinen tallennus
|mikro-SD-kortti, enint. 32 Gt
|mikro-SD-kortti, enint. 32 Gt
|-
!Tuetut tallennusmuodot
|JPEG, PDF
|-
|-
!Virtalähde
!Virtalähde
|4 × AAA alkaliparisto / USB-virta
|4 × AAA alkaliparisto / USB-virta
|-
!Paristokesto SD-kortille tallennettaessa
|1600 s (värillinen A4 @ 300 dpi)
|-
!Paristokesto WiFi-siirrolla
|900 s (värillinen A4 @ 300 dpi)
|-
!Automaattinen virrankatkaisu
|3 minuuttia
|}
|}



Nykyinen versio 25. toukokuuta 2025 kello 17.11

Mitat (L × S × K, cm) 25,7 × 2,6 × 3,1
Paino 205 g
Skannaustapa Pyyhkäisy
Skannausalueen koko (L × P, mm) 217 × 1200
Kuvakennon tyyppi värillinen kontakti A4
Kuvakennon leveys 217 mm
Resoluutio 900 dpi
Näyttö TÄYDENNETTÄVÄ
USB-liitäntä USB 2.0 Type B
WiFi-siirtonopeus 2,5 sekuntia/A4
Sisäinen tallennus mikro-SD-kortti, enint. 32 Gt
Tuetut tallennusmuodot JPEG, PDF
Virtalähde 4 × AAA alkaliparisto / USB-virta
Paristokesto SD-kortille tallennettaessa 1600 s (värillinen A4 @ 300 dpi)
Paristokesto WiFi-siirrolla 900 s (värillinen A4 @ 300 dpi)
Automaattinen virrankatkaisu 3 minuuttia

Aiheesta muualla