Siirry sisältöön

Ero sivun ”Pannuhuone:Dell XPS 8930” versioiden välillä

Mummilan wikistä
Ei muokkausyhteenvetoa
Ei muokkausyhteenvetoa
 
(2 välissä olevaa versiota samalta käyttäjältä ei näytetä)
Rivi 17: Rivi 17:
|-
|-
!Virtalähde
!Virtalähde
|460 W {{TODO}}
|460 W {{TODO}} WC1T4/PK61K?
|-
!Etupaneelin USB-liitännät
|
* 1 × USB 3.1 gen. 1 type C
* 3 × USB 3.1 gen. 1 type A
|-
!Takapaneelin USB-liitännät
|
* 2 × USB 2.0 type A
* 3 × USB 3.1 gen. 1 type A
* 1 × USB 3.1 gen. 2 type C
* 1 × USB 3.1 gen. 2 type A
|-
!Näyttöliitännät (integroitu näytönohjain)
|
* 1 × DisplayPort 1.2
* 1 × HDMI 1.4
|-
|-
!Langattomat yhteydet
!Langattomat yhteydet
Rivi 43: Rivi 26:
|}
|}


== Mukana kokoonpanoissa ==
== Ollut kokoonpanoissa ==
* [[Pannuhuone:saegusa|saegusa]]
* [[Pannuhuone:V-desktop|V-desktop]]
* [[Pannuhuone:V-desktop|V-desktop]]



Nykyinen versio 12. lokakuuta 2025 kello 07.33

Muotoilu mATX
Mitat (K × L × S, mm) 386,5 × 180 × 356
Paino 10 kg
Emolevy Dell IPSKL-VM
Suoritintuki 8. sukupolven Intel Core i3/i5/i7/i7k
Virtalähde 460 W TÄYDENNETTÄVÄ WC1T4/PK61K?
Langattomat yhteydet Dell 1810 802.11a/b/g/n/ac Wi-Fi + Bluetooth 4.1
Käyttöjärjestelmä 64-bittinen Windows 10 Home

Ollut kokoonpanoissa

Aiheesta muualla