Siirry sisältöön

Ero sivun ”Pannuhuone:Creative Labs Pebble V1” versioiden välillä

Mummilan wikistä
Ei muokkausyhteenvetoa
Ei muokkausyhteenvetoa
Rivi 42: Rivi 42:
!SNR
!SNR
|86 dB
|86 dB
|-
!
!Akkukesto
|soittoaika 5,5 h, valmiustila 150 h
|-
|-
!Käyttöliittymä
!Käyttöliittymä

Versio 23. elokuuta 2025 kello 15.51

Fyysiset ominaisuudet Paino
  • 345 g / oikea
  • 300 g / vasen
Mitat (K × L × S, mm) 114 × 113 × 116
Kaiutinten välijohdon pituus 1,2 m
Värivaihtoehdot musta, valkea
Liitännät Ääni 3,5 mm kuulokeliitin 1,2 m johdolla
Virta USB type-A 1,2 m johdolla
Ääniominaisuudet Kaiutinkokoonpano 2.0
Taajuusalue 100 Hz — 17 kHz
Teho 4,4 W
SNR 86 dB
Käyttöliittymä Kytkimet virtakytkin

Aiheesta muualla