Siirry sisältöön

Ero sivun ”Pannuhuone:Saegusa” versioiden välillä

Mummilan wikistä
Ei muokkausyhteenvetoa
Ei muokkausyhteenvetoa
Rivi 12: Rivi 12:
!Kotelo
!Kotelo
|[[Pannuhuone:Antler TX-363|Antler TX-363]]
|[[Pannuhuone:Antler TX-363|Antler TX-363]]
|-
!Kotelotuuletin
|[[Pannuhuone:Nexus PWM Series Real Silent Case Fan 80 mm|Nexus PWM Series Real Silent Case Fan 80 mm]]
|-
|-
!Kiintolevy
!Kiintolevy

Versio 1. tammikuuta 2014 kello 16.35