Siirry sisältöön

Ero sivun ”Pannuhuone:V-desktop” versioiden välillä

Mummilan wikistä
Ei muokkausyhteenvetoa
Ei muokkausyhteenvetoa
 
(2 välissä olevaa versiota samalta käyttäjältä ei näytetä)
Rivi 1: Rivi 1:
{{Romutettu pöytätietokone}}
{| class="alternating"
{| class="alternating"
|-
|-
Rivi 5: Rivi 6:
|-
|-
!Laiteohjelmistoversio
!Laiteohjelmistoversio
|1.1.31
|1.1.31 (2023-11-21)
|-
|-
!Suoritin
!Suoritin
Rivi 22: Rivi 23:
!Erillisnäytönohjain
!Erillisnäytönohjain
|[[Pannuhuone:Nvidia GeForce GTX 1060|Nvidia GeForce GTX 1060]] 1506 MHz, 6 Gt
|[[Pannuhuone:Nvidia GeForce GTX 1060|Nvidia GeForce GTX 1060]] 1506 MHz, 6 Gt
|-
!Langattomien yhteyksien laajennuskortti
|{{TODO}} QCA9377 Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac + Bluetooth 4.1
|-
|-
!Näyttö
!Näyttö

Nykyinen versio 14. heinäkuuta 2025 kello 13.07

romutettu
Keskusyksikkö Dell XPS 8930
Laiteohjelmistoversio 1.1.31 (2023-11-21)
Suoritin 6-ytiminen 4,6 GHz Intel Core i7-8700
Muistikammat 2 × 8 Gt, 2666 MHz Micron MTA8ATF1G64AZ-2G6E1
Massamuisti
Erillisnäytönohjain Nvidia GeForce GTX 1060 1506 MHz, 6 Gt
Langattomien yhteyksien laajennuskortti TÄYDENNETTÄVÄ QCA9377 Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac + Bluetooth 4.1
Näyttö Dell UltraSharp UP3216Q
Hiiri Dell MS116
Näppäimistö Dell KB216