Ero sivun ”Ruoka” versioiden välillä
Ulkoasu
Ei muokkausyhteenvetoa |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
| Rivi 27: | Rivi 27: | ||
|2 | |2 | ||
|208 | |208 | ||
|- | |||
|rasva | |||
|0 | |||
|0 | |||
|90 | |||
|810 | |||
|- | |- | ||
|peh. rahka | |peh. rahka | ||
| Rivi 39: | Rivi 45: | ||
|155 | |155 | ||
|91,8 | |91,8 | ||
| | |100,3 | ||
| | |1848 | ||
|} | |} | ||
Versio 29. lokakuuta 2011 kello 20.10
| Wat | Hau | Pro | Hh | Ra | kcal |
| raej | 200 | 40 | 5 | 4 | 180 |
| Palautusjuoma | 1 | 40 | 82,5 | 4 | 530 |
| liha | 50 | 0 | 2 | 208 | |
| rasva | 0 | 0 | 90 | 810 | |
| peh. rahka | 250 | 25 | 4,3 | 0,3 | 120 |
| yht | 155 | 91,8 | 100,3 | 1848 |
|---|