Trackback is back
#1675. Torstai, 10. marraskuuta 2005 klo 10.04.36, kirjoittanut Jani. 8
Käänsin kokeeksi trackbackit taas päälle, josko niillä spämmäys olisi hellittänyt. Ainakaan kommenttispämmiä ei enää nykyisin juuri pääse suodinten läpi. #
Oh, voin vastata vain täysin samoin sanoin tuohon järisyttävään tunnustukseen jonka juuri sivupalkistasi huomasin.
(puhun nyt sivupalkkisi sisällöstä enkä niinkään tästä merkinnästä, johon kommentti kuitenkin väistämättä ajautui…)
Kommentit ovat epäsopiviin merkintöihinkin täysin tervetulleita silloin kun soveliaita ei ole tarjolla. Isompi ongelma ovat sopiviin merkintöihin tulevat kommentit, joiden kirjoittajilla ei tunnu olevan kaikki kotona.
“Kivaa” vaihtelua nuo varmasti ovat sianpäistä hermostuneiden vihakommentoijien keskellä.
Visst!
Hyvä että laitoit ne takaisin päälle. Näkyykö kirjoituksien yhteydessä vielä jossain sitten tuo trackback osoite kanssa? :)
Ach so, tuo trackback näköjään puuttui vain tuosta uudesta mustasta leiskasta, tämä lammaspoju-teema näyttää sen jo aivan kiltisti. Huippua.
Kah, perskules! Olipas hyvä kun mainitsit, nimittäin olen vissiin riiponut ne trackback-tagit tästä uudemmasta leiskasta pois, joten niiden päällekytköstä ei ollut mitään vaikutusta tässä. Kytketäänpä ne täälläkin päälle.
Jo toinen perskules! Tajusin väärin, joten yritin korjata jotain, mikä ei ollut rikki. Ei ihme, ettei meinannut löytyä vikaa. No nytpä lisään tuon trackback-url:n näihin.