Sodankyläntiellä
#11100. Torstai, 24. joulukuuta 2009 klo 12.49.45, kirjoittanut Jani. 5
Tunnelmavideota Sodankyläntieltä. Ääniraidalla Re-Drum: Graphical, minkä johdosta ääniraidallisen videon käyttöä koskee CC-by-nc-sa 2.0 fr. Pelkkä video (siis kuva ilman ääniraitaa) on omaa tekoani ja siis normaalisti vapaata riistaa. #
Yllä pitäisi olla upotettu Ogg-video sellaisia tukeville selaimille, sen puuttuessa upotettu flash-video sellaisia tukeville, ja sen puuttuessa linkit ladattavaan Ogg-videoon ja YouTube-videoon. Mahdollisista käyttöongelmista kommentteja, pliis! YouTube-versiossa ei ole ääniraitaa, koska sen kaupallinen käyttö on kielletty. Sen äänettömyys ei siis ole bugi. #
Linkit näköjään tarjotaan flashin kanssa, vaikka tarkoitus oli tarjota ne vain silloin, jos flash ei toimi.
Kaikki muut toimii hyvin, mutta itse video ei toimi sitten ollenkaan. sanoi done but errors on page mutta mitaan ei nakynyt, ja meilla pitaisi olla nopea liittyma kun tulee kaapelin kautta,paitsi otettiin juuri wierless kun pojat halusi online with wii,ja se vahan hitauttaa, ennen odotin sekunnin murtoosan ja nyt odotan niita 2.lol.
“done but errors on page” kuulostaa IE:n virheilmoitukselta. Kokeile Firefoxia?
näkyy hyvin, paitti äänestä ei ole nytte mitään tietoa kun ei ole kaiuttimia ja kuulokkeet vei joku. kokeillaan uudestaan ensi viikolla..
teen itekkin tuollaisia ajovideoita mielelläni..
Hyv jos näkkyy.