Öhkömönkiäisturbaanit
#1120. Torstai, 14. huhtikuuta 2005 klo 18.33.26, kirjoittanut Jani. 4
Ostapa nyt sievälle tyttärellesi tästä karmivan ruma hämähäkkilakki! Tai miten olisi tämmöinen julmettu sudenpääpäähine kutrejansa koristamaan? #


Ostaisin heti! Aivan heti, ja omaanki päähän. Ja muuttaisin heti harrypotter maailmaan, jos sellaiseen pääsis tällaset hörhöt! (ei h*******i, määhän elän jo siellä, hahahahahhaha)
Carma.: Hahaa! Arvasinhan minä, että sinä näistä tykkäisit! Kyllä minullekin noista muutamat olisivat kelvanneet, ainakin pienenä. Niinkuin keltainen sarvipää ja vaaleanpunainen yksisarv… silmäinen.
Tuo susi hattu oli aikuisen ihmisen paassa tanaan kun mentiin caveofthewinds.com ‚oli varmaan turisti,tuli taas marginaalin saaste heti aatoksiin kun huomasin hatun,oli muuten huvittava ilmestys.
Unohtui veet linkista. http://www.caveofthewinds.com cool place.